Kofein is my ex-husband

28. dubna 2014 v 19:04 | Leri Goodness
Zlatavá tekutina uvnitř rozpohybované plechovky se točí jako splašený kolotoč, co chce rozházet všechny děti z jeho železných přihrádek a způsobit jim vážné poranění. ,,Bůhví, co do toho dávaj", říkají nahlas mé myšlenky, které se mě snaží odtáhnout od toho svinstva, co držím po dvousté v ruce....marně. Tenkrát moje tvrdohlavost zabila překážející obviňující svědomí.

Je načase spláchnout den

Odpolední přestávky na základní škole se proměnily v lákající lehké děvy, které mají jedinou povinnost - přesvědčit své zákazníky, aby jim podlehli. Po kapsách se toho lecos najde a já vždy sebejistě nahmatala mezi kapesníky, bonbóny a hliníkovými plíšky od energy-drinků dostačující počet drobných na jednoho kofeinového společníka. S mojí vzrůstající nekultivovaností se moje nohy samovolně rozprostřely na lavičce po boku s přáteli a 3 roky jsme ujížděli na naší "chlastací éře". Dobrovolně jsem se nechala dopovat jako kuřata, které chovatelé krmí granulovanou výživou, díky nimž z nich vyrostou namakaní supermani.


....A přesně tak to pokračovalo.
Den za dnem v opojení závislosti.
,,Good morning my caffeine princess."

Absťáky ve velikosti prasete

Se sklopenou hlavou se přiznávám ke svým činům. Popravdě nebyl den, abych si na Crazy Wolf, kterým jsem neustále plnila svůj žaludek, nevzpomněla. Obden moje tělo zažívalo kalorickou kofeinovo-taurinovou atomovku, co ničila základy vnitřností. Absťáky se snad nikdy neopozdily, většinou měly přesné hodinky. Donutilo mě to se zvednout z gauče, ať už se dělo cokoliv a pro ten hnus si doběhnout do nedalekého obchodu se smíšeným zbožím.

Byla to silná závislost, ve kterou jsem si myslela, že se nikdy nepromění.
,,You´re not winner buddy, damn!"

Game over, dude

Dostáváme se k závěru. Ptáte se, kdy to všechno skončilo, kdy se moje hlava vzpamatovala a řekla: ,,Gejm ouvr bičizz!(?)" Odhodlala jsem se k tomu minulý rok na konci června ve chvíli, kdy mě čekal rozlučák se základkou v kinosále. A k mému striktnímu zákazu, se mi to podařilo.


It´s never too late to start again.


LERI GOODNESS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarinka Sarinka | Web | 28. dubna 2014 v 19:22 | Reagovat

Wow :) Počula som, že aj na káve sa dá "byť závislý" nevedela som však, že je to až také silné o.O

2 blackcatdiary blackcatdiary | Web | 28. dubna 2014 v 21:52 | Reagovat

Moc si si to vsugerovala, tam bol ten problém. Všetko je vždy len v tvojej hlave, ja som sa liečila na drogovú závyslosť, nezvládala som to aj počas liečby keď som bola v uzavretom areáli psychiatrie som si dokázala dať doniesť drogy a nefetovať sa aj tam, po liečbe som sa jasné že svojej kryštalickej lásky nevzdala, ale teraz už som 3 týždne čistá a zvládam to len vlastnou vôlou, aj keď psychicky sú tieto týždne asi najhoršie v mojom živote ...

3 Elle Elle | Web | 29. dubna 2014 v 15:42 | Reagovat

tenhle článek se mi hodně líbil, jak je napsaný :O :) umíš pěkně psát

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama