Náhlá rozhodnutí

21. května 2014 v 18:31 | Leri Goodness
Sedět zabalená v županu ve všedních dnech, je neobvyklé. Přemítám si v hlavě věci, které by měly být aktuálně nejdůležitější, přitom vím, že patří mezi ty jeméně vhodné.
*(podvědomí): ,,Nejsou zdaleka ani podstatné, jen ty z nich vytváříš pravý opak."

Bolest mého břicha se rozléhá na všechny strany a jeho kručení zpívá žalmy. Včetně nedokonalého rádoby dvojčete "tasemnice", co proplouvá mezi střevy, dokážu soustředit svůj mozek a přinutit se vžít mezi řádky poutavé psychologicko-terapeutické knihy obnášející narušené jedince vraždící lidi, z nichž se staly monstra. Vždycky na mě působily knížky s drsným a poutavým příběhem....nikdy jsem nečetla náctileté nasládlé románky o tom, kde kdo koho sbalil, co přesně obsahovaly růžové deníčky holek a jejich nemožná stagnující snění, nebo jaký postřehy dokázal vypsat na desítky stránek fiktivní (?) chlapec, který poprvé prožil pocit toho, jaké to je, když za nejasnýho rána najde pod peřinou jeho vzpřímené nádobíčko.
Nebaví mě to.
A co se týče nezáživných minifilmů v kině, je to totožné.
Přírodovědné a cestopisné dokumenty ně nijak neoslovily. (ha!) "Překvapivě." Mačkat se v úzkých sedadlech mezi obličeji potaženými tmou a snažit se nastavit odraz z obrovského zářícího plátna k mým hodinkám, abych konečně zjistila, jak dlouho, že tu vlastně sedím?
Posledně jsem byla se školou v kině na jedé uspávací cestě kolem světa. Naštěstí dobrodružství dvou zapálených dobrodruhů toužících po poznání vyvrcholilo po 60 minutách, což bylo jediné, za co jsem jim byla vděčná.

Přišel čas vzít rozhodování do vlastních rukou...a protože jsi se nedokázala rozhodnout, udělali jsme to za tebe. Přeji hodně štěstí.

Zmítá se ve mě pocit náhlého rozhodování. Vím, co nastane, když sobě dovolím několik odepřených věcí...vybrat si dobře nebo špatně. Počínat si s kvalitními záměry nebo se schovávat...je to stejné, jako s knihami...vzít tu, která na mě nejvíc zapůsobila. Hned.LERI GOODNESS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 21. května 2014 v 21:27 | Reagovat

" V hlavě mám obrovské duševní pnutí !
... nutno je provésti rozhodnutí,
neb nahý já stojím na balkoně !!

Rachot je slyšeti v celém domě !!
... to manžel  dorazil náhle !"

Zazněly výkřiky táhlé !

... úplně nahý muž  ... Frantischekk  Hrábie
dopadl  na krk  obézní  babě !!

" Znásilnit chtěl mě !" ... baba  breče

" Nebojte !!..  daleko neuteče !
... měl poklopec otevřen ? ... nebo ne ?"

" Kdežpak !  nahý byl úplně !"

" Chyťme jej !  nelze  aby plách !!"
...již strážníci běžejí  po stopách ! [:tired:]

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 23. května 2014 v 20:37 | Reagovat

Takové ty dívčí románky nemám taky moc v lásce. Občas si něco přečtu, ale spíš proto, že potřebuji se potřebuji zasmát anebo se ušklíbnout nad blbostí hlavní hrdinky.
Rozhodování je věc těžká, já osobně některé věci nechávám na náhodě. Jak si v tu chvíli usmyslím, tak učiním. A prostě mě to posune někam dál :D Asi by se to tak dělat nemělo, ale s tímhle "postupem" mám asi ty  nejlepší zkušenosti :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama