Dančí shoz a víkend bez wifiny

7. června 2014 v 17:52 | Leri Goodness
Pro někoho je to ztracený čas, pro někoho vysvobození od závislosti...pocit, kdy Vám na chvíli odběhne WiFi na kafe.

Neexistuje týden, aby se netěšila na víkend.
Da fucq.
Od malička jsem považovala přírodu za přítele, ale jakmile započal éru dětského vývoje dotykový foun, vše obvyklé a přirozené šlo rychle stranou. Ačkoliv nejsem závislá na nikotinu ani na kofeinu, elektronická horečka se mě však chytla všemi prsty. Už jen díky televizní bedně klesá naše inteligence na stupnici normalismu ke stupnici kreténismu.
Jeli jsme pryč, protože to bylo naplánované.
Na samotu, do vesnice, kde zhebnul vořech.
Zachovalé prázdné chodníky s několika málo zatáčkami, s polorozpadlou fasádou a nanicovatými domy, dokonale vypovídají o celkovém stavu zdejšího života. Musí se jít dál, daleko od vesnice samotné, aby člověk něco mohl zažít. Jednu sobotu jsme se prodírali lesem, já v converskách brala úlomky dřeva z kmene a tkaničky chytaly smrkový větve. Přes pravé rameno jsem měla přehozenou brašnu s mobilem na focení a sluchátky, kdyby mě náhodou přestaly zajímat krásy pozemků za venkovem a moje uši by vyžadovaly hlasitý decibely. Škoda, že smrky a duby nemají v sobě zabudovanou wifinu.
Detektorem kovu se dá najít lecos, problém však byl, že ten náš našel jen pár zrezivělých vyvrtávek a šroubů, jelikož jsme lezli na špatné a přiměřeně chudé území. Cesta byla dlouhá a moje nohy začaly pociťovat bolest uvnitř gumových outdoorek.
Nakonec naše usilovné hledání přineslo ovoce (i když bez pomoci našeho milého hledače pokladů) v podobě dančího shozu, který ležel uprostřed rašícího obilí na poli. Náznaky krve na jeho dutém konci symbolizovaly, že je čerstvý. Nebyl to nám hodný úlovek, ale přesto jsme ho pod mojí papouškovskou přechodní bundou agentsky a bez jediného zaváhání odnesli domů. Štěstí nám šlo naproti, protože zřejmě odehnalo myslivce.,,We´re winners, buddy".

LERI GOODNESS
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 konecnestebou konecnestebou | 7. června 2014 v 18:28 | Reagovat

no vidíš..a bez wifiny jsi to nakonec přežila! :D
Gratuluju k úlovku! :D

2 *W *W | 7. června 2014 v 22:24 | Reagovat

Dobrý příběh! Důvod proč tolik miluji letní tábory ♥
No jen si to vezmi...2 týdny bez wifiny a jsi šťastná =) Vážně skvělý =) ♥ =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama