Nepříslušné vakuum v sevření opia

1. června 2014 v 17:50 | Leri Goodness |  Mozek na talíři
Podzemní kouř se line do ztracena.
Underground se hodí hlavně v období, kdy je člověk přehnaně pesimistický.
Vím o tom své.
Nechat se táhnout za ruku a dovolit ostatním, aby za nás rozhodovali, protože toho nejsme momentálně schopni. Všechny dny v týdnu jsou namačkaný v jedný karanténě se vzduchem opia a dalších omamných látek. Moje ruce zdřevěněly a staly se kašpárkovýma rukama, se kterými manipuluje hráč skrytý za oponou. Jsem takovej ten hodnej strýček v ženský podobě - lecos snesu, lecos vydržím...ale občas bouchnou saze.
Největším paradoxem je, že nejsem ani jedna hrací postava ve společnosti, za kterou mě okolí má - neznají toho, kdo se ve mě skrývá a jaké vakuum mě dokáže obklopovat bez toho, aniž by si toho někdo všiml. Je tu však malý zádrhel...těžko říct, jestli to, co dělám, má nějaký smysl a nebo jestli je to všechno k ničemu a měla bych raději změnit strategii? Pokud ano, navrhněte mi plán, protože já ho neznám.

,,Nejsem tím, za koho mě máte, nýbrž jsem ten, za koho se můžu považovat jen já sama, z čehož vyplývá, že nepoznáte, kým ve skutečnosti vlastně jsem".

Používám krkolomné výrazy a pletu lidem úmyslně i neúmyslně hlavy. Chci vylézt z té frigidní igelitky a začít konečně žít.

,,Kdy už konečně dojdu klidu?"
,,Brzo".
,,A jak brzo?"
,,Neboj, dočkáš se. Štěstí objevíš ve chvíli, kdy přestaneš mít strach".

LERI GOODNESS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sbnm sbnm | E-mail | Web | 2. června 2014 v 21:22 | Reagovat

V tom případě štěstí nedojdu nikdy. Srabem jsem a srabem zůstanu. :-)

- Angličtinu se učím už od druhé třídy, ale že by mi to nějak pomohlo ve formulování vět? Všechny časy se mi pletou dohromady a v deváté třídě mě rodilý mluvčí obvinil z toho, že sabotuju hodinu. Jestli ano, tak přísahám že neúmyslně.
Jinak díky, aspoň vím že Němčinu nemusím ani zkoušet. Snad Ruština? :-D

2 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 25. srpna 2014 v 21:41 | Reagovat

..tak tohle - to je sto procent a kus.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama