Pár řádků od srdce

9. června 2014 v 18:36 | Leri Goodness
Dopisní papír a ručně napsaný text tuší by byl jistě serióznější nápad, než naklovat do klávesnice jako datel příslušná vyznačená písmena a zveřejnit tyto řádky jako elektronický článek. Snad Vás neurazí ryze obyčejná vzpomínka.

Píšu Vám, P. a J.
Zaměstnávám mozek a snažím se vyždímat uzel správných slovních spojení. Za postižená souvětí se předem omlouvám.

Není to zrovna krátká doba, co se známe, i když s jednou z Vás jsem se potkala mnohem dříve. Nechci být naivní, ale nás tři osudově spojily temperové barvy, plno uhlů a stínovací tužky, díky kterým jsme se zdokonalovaly v našich uměleckých tvorbách. Konkrétně se scházecí budovou stal na dobrých osm let místní výtvarný kroužek, a přesto, že jsem loni odešla, nepřestávám vzpomínat na naše společné chvíle.
Když se seznámím s dobrými lidmi, obvykle si nevybavuji tu nejdůležitější část, kdy jsme se poprvé potkali - myslím, že to není nic zanedbatelného ani špatného...je to jen důkaz, že jste pravými přáteli - s těmi si totiž člověk rozumí od první chvíle a je jedno kde a kdy započali vývoj nového přátelského vztahu. Myslím, že si máme právo plně fandit v našich shodujících se názorech, protože nevím o žádném konfliktu, který by je rozbouřil jako loďku na moři.
Nikdy nebude napsaný dopis bez přítomnosti autora plně věrohodný a nebude tak dobře hřát u srdce, ale...i tak Vám chci říct, že už jen to, že tu pro mě jste, že existujete, naplňuje můj život a dělá ho šťastným. Děkuji za tak čisté přátelství - svět současné společnosti není ideální, a proto jsme tu my, to my jsme tím důkazem, že se ještě někde najdou lidé, kterým zrada nepřijde vhodná.
...A snad se všeho nejvíc mě drží naživu fakt, že jste nezapomněly.
Věřím, že se budeme scházet i po patřičném oslavení naší plnoletosti.

Vážím si Vás, holky!
(ps: letošní léto bychom mohly prožít společně)
Byl dobrej nápad se vyfotit před sítí na umělce... :)LERI GOODNESS
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 chantalumbrella chantalumbrella | E-mail | Web | 9. června 2014 v 19:43 | Reagovat

:* :) Tu řvu :33

2 Adri Curly M Adri Curly M | E-mail | Web | 19. června 2014 v 21:06 | Reagovat

I like your haircut!!
Ďakujem ti veľmi za podporné komentáre, vážim si to ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama