Převlečenej satan

11. června 2014 v 15:05 | Leri Goodness
Zrovna Vám bych neměla psát ani jediné slovo.
Kdybyste si přečetla tento electro-letter, vzteky byste mlátila hlavou o zeď....vlastně je to to nejlepší, co byste mohla udělat. Alespoň byste ztratila rozum...ale počkat,...vždyť Vy ho vlastně nemáte.

Vaše přítomnost kazí nadějné obličeje mladých nadšenců, co si mysleli, že jsou na správném místě. Nemusíte mít v ruce sekery ani nože, abyste zabila v druhých pulzující očekávání, které mělo vypadat úplně jinak, než je tomu dosud. Popravdě nevím, co nosíte v duši, nevyznám se ve Vás....ale předpokládám, že to bude železné břemeno silnější než Vaše srdce - občas si říkám, jestli ho vůbec máte. Když jsme se poprvé setkali, nějak jste přebila tu odpornou povahu milým andělským vyprávěním a falešnou náklonností, kdy jste se snažila pomocí "stejných" zájmů s námi vycházet. Ano, tenkrát Vám to prošlo. Vdyržela jste to však jen jediný seznamovací den, a pak jste ze sebe strhala nebeská křídla, uřízla si zlatou svatozář, a protože se za Vás svědomí hanbilo, rozhodlo, že Vám nenáleží ani běloskouvcí šaty, které obklopovaly Vaše tělo. Nakonec přišli ďáblové, od nich jste si vzala tmavé rudé oči výměnou za čistě modré a na Vaši hlavu přikovali duté rohy. A tak jsme viděli pravou tvář, co jste se snažila ukrýt.
Nikdo z nás nepotřebujeme na pomoc senzibila, abychom rozpoznali tu negativní energii, co ze sebe vyzařujete. Jste jako velká černá koule, co si své komplexy vybíjí na mladých lidech a v domácím doupěti řve bolestí. Nejvíc mě dostalo Vaše sebevědomé prohlášení: ,,Já mám nad Vámi moc a Vy nejste vůbec nic"....Oooou vážně?! Sakra ženská, vžďyť tě nikdo nesnáší! To jsi vážně tak slepá?!
Potkala jsem za svůj dosavadní život hodně sviní, ale Vy, Vy jste jejich počátkem zrodu. Už je mi jasné, že ve Vás nikdo nezlomí všechny utkvělé stereotypní názory a přesvědčení o tom, jakou sílu máte...nemáte žádnou, jste jen klubíčko neštěstí, které postupně ztrácí nitě, protože se o ně samo nechalo svou hloupostí připravit...

...Až z Vás zbyde prázdná rulička, dejte mi vědět.
Jste jen převlečenej satan, padlej anděl, který se upsal krví na dohodu, že bude páchat zlo na světě.

(* - Možná Vás zajímá, o koho v tomto článku jde. Já Vás však nechám v přemýšlení, protože chci tuto osobu ponechat v anonymitě).

LERI GOODNESS
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sarinka Sarinka | Web | 11. června 2014 v 16:31 | Reagovat

Zaujímavo napísané :)

2 Únorová Únorová | Web | 18. června 2014 v 20:40 | Reagovat

Chvílemi jsem nevěděla, jestli se mám rozbrečet nebo se smát. Opravdu jsi popsala průběh mého adaptačního kurzu na střední? :D Božíčku, to je tak přesný! Mimochodem, fantasticky napsané! Mám dojem, že v tvém článku vidím střepy sebe samé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama