Červenec 2014

Průhlednost trupu

19. července 2014 v 18:12 | Leri Goodness
V únoru letošního roku 2014, mě skolil slabý průběh kašle, a tak jsem pár dní zůstala doma. Během nekonečného zabitého času pod těžkou peřinou v objetí virózy, mě v jednu chvíli přišla vize obrazu trupu - ani vteřinu jsem neváhala a začala svými výtvarnými prostředky realizovat uchycený nápad ve své hlavě.

Vysvětlení tvorby:
  • duhová šlachovitá roura = představuje lidský trup, který prodělává chorobu, díky níž se stahuje
  • ruce = patří osobě, co vlastní trup a slouží jako ochranná péče tělních orgánů
  • červené pozadí = se může vydávat za vnitřní krev

/Materiál: aquarelly, červený a černý lihový fix/Deciduous sidewalks of spiders

18. července 2014 v 16:20 | Leri Goodness
Svobodné výkřiky uctívající klid letního období, se rozléhají po vyschlé louce, která dávno ztratila svoji přirozenou smyslnost a okolní tuctové keře a smrky, už o ní zdaleka nejeví takový zájem. Na slunce padá tíha viny za její pomalé umírání a plno hmyzu, zejména pavouků horolezců, se každodenně spouští po svých tenkých lanech po domovních místnostech jako po Mount Everestu...Někteří z nich nepotřebují překonávat své vlastní síly, a tak jim plně postačí stéblo trávy, či ovsa.
Tento obrázek jsem vyfotila v květnu letošního roku 2014, za azurově čistým nebem.So much secrets

16. července 2014 v 19:31 | Leri Goodness
Označili je za ošklivé kačátko se zkaženou duší jen proto, že nevypadaly podle jejich představ. Netušili však, jakou silou byly od svého výrobního zrodu obdařeny. Nakonec vždy vyhrávají ony, ony, kterým se všichni posmívali.

Oslovily mě celkem seriózně. Věděly moc dobře, že jsem si je nevybrala z hecu, protože jsem k tomu měla pár pochopitelných (?!) důvodů. Vědomí rozhodlo za mě, a tak nemůžu posoudit, jestli je to dobře, anebo špatně. Byly to tenký dámy s jistou anorexií, ale u nich mě ta chorobná hubenost tolik nevadila.
Neměla bych moc rozvádět detaily. To já je potřebovala, ne ony mě. Přinuceně jsem si zvykla na středoškolskej vzduch, nevrlé tváře a plné chodníky mrtvých anorektiček, kterým chyběl kus těla...často z nich nezbylo ani torzo. Jedny byly promáčené deštěm, ty druhé zůstaly suché, když měly štěstí.
Odjakživa jsem vlastnila tajemství, které buď zůstalo ve mě, nebo jsem je s odvahou vyklopila nějakým věrným duším do srdce...ale některé obsahovaly moc bolesti či špatnosti, takže jsem je nechala zakořenit v hlavě. Teď mám víc těch špatných.

Týdny ubíhaly rychle, ale nestačily mému tempu, co zplodila fantazie. Přišlo tedy na řadu učení se nových věcí. Pár anorektiček se změnilo i na bulimičky. Vesměs ale zůstávaly stejný. Lišily se jen barvou šatů a odstínem pleti, kterej byl u většiny z nich bělejší, než kokain. I přes jejich mrtvolný vzhled neztratily atraktivitu, díky níž se staly slavné po celém světě, i když ne zrovna v dobrém slova smyslu. Třeba je to tím jejich osobitým parfémem, některé z nich jsou silně kořeněné, jiné voní po ovoci.
Vždycky jsem odvedla dobře pozornost.
Jsou to jen pěkné dámy, prostitutky, které využijeme, odhodíme a ony nakonec zmizí.Rebel coming out from USA

13. července 2014 v 16:35 | Leri Goodness
Několik let jsem se bránila tomu, že bych se zvěčnila na snímcích bez make-upu. Ale jak to tak bývá, s rostoucím adolescentním mozkem se člověku začnou měnit názory a rojit myšlenky jako bouřlivé včely v úlu. Tak jsem 7.7. sebrala všechnu odvahu co mám a nafotila se bez veškerých líčidel v lehké košili s americkou vlajkou. V letních podvečerních hodinách se fotilo nejlépe. :)


"USA" košile
Značka: Gate
Cena: 299,-
Hodí se k šortkám, či k legínám ze silnějšího materiálu
LERI GOODNESS