Welcome to Aberdeen

3. srpna 2014 v 17:13 | Leri Goodness |  Mozek na talíři
(Psáno 2.7.2014)

Začátek prázdnin s podmáčenými zavazadly anglického počasí, připomíná prohraný olympijský závod. Po večerech zkracuji život akvarelům, jejichž barevná duše se zachycuje na papíře s portrétem. Mám dost času, tak toho plně využívám.

Minulý týden v sobotu přijeli věrní zákazníci do našeho penizonu, který vlastníme. V podstatě jsem nevěděla, že už tu u nás jsou po páté, dokud nepřiběhl jejich chundelatý psík s přiraženým čumákem a vykulenýma očima, před kterými se mihotaly střapaté nevychované uši. Jedno bylo ale jisté - byl určitě vychovanější, než ten náš rádoby inteligent...ale abych ho neurážela, tak mu zas dávám více bodů za jeho dosažený rozum a případné zkušenosti.
Jedno odpoledne jsem k oboum zvířecím kamarádům přišla a ten náš samozřejmě o sobě dával vědět odstrkováním toho druhého a snažil se svými čokoládovými zorničkami zhypnotizovat ty moje. Bohužel neznal správný způsob a do vší právoplatné žárlivosti, si propůjčil diktátorský postoj. Ani na vteřinu se však nestal Heydrichem v psí podobě, stále to byl ten malej loveckej jezevčík, kterej se chtěl stát středem pozornosti.
Řekněme, že jsem mu zkusila vyhovět, a tak jsem hladila oboum jejich lesklé hlavičky, aby to nebylo tak nefér.

V chladném skoro-aberdeenském podnebí, se uvnitř domu spouští pavouci po vlastním laně a plní si své dávné sny o tom, jaké je to být v kůži kaskadéra. Většina z nich to vzdá a poslušně se vrací do rožního teritoria v obýváku. Na mém zápisníku si mouchy užívají intimní chvíle a já jsem se jim to snažila zkazit ve chvíli, kdy si usmysleli, že pro vhodnější dovádění jim bude poskytovat doslova peřinové pohodlí moje paže.
Neletní nízké teploty snižují prokrvení v konečcích prstů a mým každodenním pitím se stává Coca-Cola. Jsem já to ale startující americkej přívrženec!


Rtuť teploměru nepřiměřeně klesá,
její lenost mi přijde děsná. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hans Hans | Web | 3. srpna 2014 v 17:52 | Reagovat

Zdravím, děkuji za zanechání komentáře. Na úvod bych asi měl říct, že to tu máš moc hezké a snad by se dalo podotknout, že i útulné. Moc se mi to líbí, stejně tak jako tvé názory a ještě jednou děkuji, i za to, že se najde někdo, kdo tu definici dobrého a zlého chápe...

2 Steeve X Steeve X | E-mail | Web | 4. srpna 2014 v 18:10 | Reagovat

Jak já zbožňuju nápadité literární obraty a slovní spojení! A ty se v nich stáváš mistryní! Doufám, že se o prázdinách bavíš stejně dobře jako já při čtení tvých dílek... ;-)

3 mylifemymistakes mylifemymistakes | 5. srpna 2014 v 17:02 | Reagovat

Ahoj, nominovala jsem tě do řetězového TAGU pokud chceš tak ho vyplň více zde: http://mylifemymistakes.blog.cz/1408/retezovy-tag-3

4 IvetteW. IvetteW. | Web | 5. srpna 2014 v 22:47 | Reagovat

Ahoj! nominovala jsem tě u ŘETĚZOVÉHO TAGU! :))

5 Je Je | 7. srpna 2014 v 8:36 | Reagovat

Korbyn Gentry Girl: am I pretty?
Boy: no
Girl: do you even want to be with me forever?
Boy: no
Girl: do you even like me?
Boy: no
Girl: would you cry if I walked away
Boy: no
She'd heard enough and was hurt... She walked away with tears in her eyes
The boy grabbed her arm
Boy: you're not pretty...... You're beautiful
Boy: i don't want to be with you forever..... I need to be with you forever
Boy: i don't like you...... I love you
Boy: i wouldn't cry if you walked away...... I die if you walked away
Boy whispered: please stay with me
Girl: i will
*tonight at midnight your true love will realize he/she loves you
*something good will happen to you at 1-4pm
*tomorrow it could happen anywhere!
*get ready for the shock of your life!
*if you don't repost this to 5other comments...... You will have badluck in relationships for the next 10yearsWARNING IF YOU STOP READING YOU WILL DIE TONIGHT. Hi I'm Mike. I'm 11 years old but I'm dead now. I had no friends... If you do not post this to 20 pictures you will die tonight at exactly 11:59pm. DON'T BELIEVE ME? A guy named Jake read this and laughed later that night I took a knife from his kitchen and stabbed him to death. You don't wanna be Jake do you? A girl named Sandra posted it to only 10 pictures SILLY GIRL SHE'S ONLY 11 BUT OH WELL. That day she saw me and ran to her grandma's house... She asked her could she use her bathroom READ ! This isnt fake. apparently, if u copy and paste this to ten comments in the next ten minutes u will have the best day of ur life tomorrow. u will either get kissed or asked out, if u break this chain u will see a little dead girl in your room tonight. in 53 mins someone will say i love you or im sorry 11 min. · Vind ik leuk Step 1- kiss your hand
Step 2- say your crushes name
Step 3- close your hand
Step 4- say a week day
Step 5- say your name
Step 6- open your hand
Step 7- repost this to 15 other pictures
Results- your crush will say they like you on the day you choose

6 daeris daeris | Web | 20. srpna 2014 v 0:22 | Reagovat

Strašně se mi líběj ty tvý popisy a slovní spojení, to je radost vědět, že ještě někdo dokáže takhle krásně psát...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama