Říjen 2014

1). Return to the past

29. října 2014 v 18:36 | Leri Goodness
,,Time to time someone brings me to the past - to the hell that hurt my soul from inside....and I don´t want feel this period again....already no. So I must go away from them if they did a lot of kind things for me".


~ L.G. ~

The killer can hides even in the smallest body 👹

17. října 2014 v 16:50 | Leri Goodness
Tyto lehce masochistické fotografie plné nesoucítícího mučení obětí navzájem proběhly v tak trochu jiném časovém intervalu. Snímek našeho jezevčíka porcujícího malého králíka vznikl v červenci 2014 a rychlý záběr likvidování napůl mrtvého čmeláka až druhý měsíc letošních prázdnin. Neskrýval svou oběť ani při rozčtvrcování králičí lebky. Nechal se obdivovat na zeleném koberci provizorními VIP hosty. Věděl, jak je ještě více překvapit. Spolknutí celého zbývajícího těla byl zaručený způsob, jak je naprosto odrovnat.

Some flowers for dreamer

3. října 2014 v 19:29 | Leri Goodness
Letošní červenec se nesl v duchu šumavských krás, na kterých se podílely šlachovité listatné ruce přírody plné kreativity a elegance. Vlasy luk se skládaly z květinových vlasců, jejichž odrůdy se značně lišily. Nepatřím mezi fanatické zachycovatele imortelek, ale tyto mnou pořízené snímky pro mě mají nějakým zvláštním způsobem dost relevantní fascinaci.