Září 2018

STĚHUJI SE !!

12. září 2018 v 12:23 | Leri Goodness

A je to tady.

Uběhly 4 roky od doby, kdy jsem zde na Blog.cz založila své druhé stránky. A jak čas běžel, seznámila jsem se zde s mnoha zajímavými a talentovanými lidmi, kteří mě obohatili a já jsem s radostí sledovala jejich tvorbu, ať už byla jakákoliv. I když nejsou čtyři roky života pro mnohé nic zvlášť převratného, pro mě byly, dá se říct, vyloženě osudové. A to jak v mém osobním životě, tak přece jen i v tom virtuálním světě, jehož hodnotu nechci nijak snižovat, ba naopak!

Získala jsem zde své pravidelné čtenáře, blogery, kterým bych ráda poděkovala za veškeré milé komentáře, jenž mne zahřály i povzbudily. Stejný dík patří i těm, jenž sem zavítali jen občas, či snad pouze jedinkrát. Vážím si Vás všech :).

Tím bych však chtěla podotknout, že má cesta tady na blogu končí, ale nová nyní začíná a to na Blogger.com, kde mám své čerstvé stránky. Mají stejný název, jako tyto a ani mé jméno se nezměnilo - pouze doména.
➡️➡️ najdete mě zde: https://humanlizards.blogspot.com/Abych vše uvedla na pravou míru, odsud odcházím nikoli z popudu ostatních kvůli technickým problémům s blogem, ale z vlastní iniciativy. Od té doby,co zde mám blog, se nic nezměnilo, tudíž se člověk nemohl nikam posunout. Stojím stále na místě a jelikož mě ta stagnace doopravdy unavila, je na čase se posunout dál. A to se vším všudy.

Myšlenky na ukončení blogu mě již napadly dříve, ale tehdy jsem se nemohla odhodlat. Nezastírám, že dlouhodobá pokračující degradace Blogu.cz, také přispěla na mém rozhodnutí. A to natolik, že mě to konečně dokopalo otevřít novou etapu.

Tento blog rušit nehodlám, zůstane tu odkaz na blog nový (uvedený výše), pokud byste chtěli i nadále sledovat moji tvorbu. Všechny Vás mám uložené v odkazech již na nových stránkách, na které si Vás dovoluji pozvat. :)Mějte se tu hezky a brzy nashledanou !!!


Vaše: LERI ❤